RK Izviđač: Hvala Mili Kraljeviću za doprinos popularizaciji sporta, rukometa i našeg kluba

Mile Kraljević novinar Radio Ljubuški danas odlazi u zasluženu mirovinu.
Mile je dugogodišnji novinar Radija Ljubuški u kome djeluje i radi od njegovog osnutka. Pored drugih zbivanja najviše je pratio i volio sport.
Pisao je lagano i tečno. S malo riječi puno bi rekao. Njegov novinarski tekst znao je biti i šaljiv i britak i kritičan. Zadužio je naš klub jer njegovi novinarski tekstovi, sportske emisije te reportaže slale su informacije o radu i uspjesima našeg kluba.
Medijsku sliku našeg kluba uvelike je kreirao i Mile Kraljević. Zbog toga hvala Mili Kraljeviću za doprinos popularizaciji sporta, rukometa i našeg kluba. Hvala i njegovoj medijskoj kući Radio Ljubuškom koja je podupirala njegov novinarski rad.
Mile, svaki novi početak dolazi s kraja nekog drugog početka, sljedeće poglavlje tvoga života je nenapisano.
Želimo ti puno zdravlja te lijepe i ugodne dane u mirovini.
Mada, znajući te, nećeš u mirovini mirovati!
RK Izviđač!

Total Views: 474 ,