Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

10391530 761156227354042 3418724247630288751 nJučer je odigrana još jedna prijateljska utakmica. U goste su nam stigle cure iz Bugojna.

Na odmor se otišlo s rezultatom 1:2 za gošće. U drugom poluvremenu došlo je do pada koncentracije u prvih nekoliko minuta što su gošće iskoristile, te su povećale vodstvo na 1:4. Naše cure nisu posustale, imale su nekoliko izglednih prilika ali sreća nije bila na našoj strani. U posljednjim trenutcima utakmice, bugojanke su još jednim golom u mreži domaćih zaključile rezultat na 1:5.

ŽNK Sloga Ljubuški - ŽNK Iskra Bugojno 1:5 (1:2)

U prvih jedanaest nastupile su: Lučia B., Pamela S., Anica M., Nikolina B., Jelena E., Marija Š., Huma Č., Gabrijela K., Manuela D., Viktorija M. i Lea Č..
Na klupi su bile: Valerija E., Ines K., Mateja Š., Maja Š., Katarina M., Klara H., Lana Č. i Valentina G.

Trener Brajković je dao priliku svakoj curi da odigra dio susreta.