Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

 D712027Tijekom trinaeste večeri na sportsko-rekreacijskom centru „Leda“ u Radišićima malonogometnog turnira  „Isto k'o mjesne“ odigrane su tri utakmice, od toga dvije utakmice osmine finala seniora.

Turnir se nastavlja u ponedjeljak 24.8.2020.godine sa početkom u 19:00 sati.

  

Rezultat utakmice juniora „Isto k'o mjesne“ odigrane u petak - 21.08.2020. god. :

 

JUNIORI

Klobuk - Prolog ( do 16 godina ) 0:3*

*ODLUKA POVJERENIKA NATJECANJA

Zbog ne dolaska na utakmicu skupine „B“ turnira „Isto k'o mjesne“  ekipe Klobuk, natjecateljsko povjerenstvo donijelo je sljedeću odluku koja glasi:

Utakmica između ekipa Klobuk - Prolog  registrira se službenim rezultatom 3:0 za ekipu Prolog.

 

 

Cerno/Miletina/Crnopod - Otok/Grabovnik  ( do 16 godina ) 0:1 (0:0)

Tomislav Kardum 29'.

 

 

Tablica juniora skupine „A“ i „B“ nakon odigranih svih kola:

 

Skupina A

1

Prolog

14:3

12

2

Vašarovići

11:3

9

3

Radišići

7:7

6

4

Grljevići

7:12

3

5

Klobuk

1:16

0

       
       
       
 

Skupina B

 

 

1

Otok/Grabovnik

22:9

12

2

Ljubuški

11:7

9

3

Humac

11:10

7

4

Veljaci

15:15

7

5

Cerno/Miletina/Crnopod

9:9

7

6

Lisice

2:23

0

 

 

Rezultati utakmica osmine finala seniora turnira „Isto k'o mjesne“ odigrane u petak 21.08.2020. god. :

 

Cerno/Miletina/Crnopod - Stubica/Zvirići/Bijača (osmina finala) 3:3 (2:1) *8:7

Tomislav Vučić 2', Antonio Vučić 6', Milan Vučić 34'.

Frane Jurković 12',32', Drago Miličević 36'.

Viktor Vučić žuti karton

*Cerno/Miletina/Crnopod boljim izvođenjem šesteraca svladali su momčad Stubica/Zvirići/Bijača te prošli u četvrtfinale turnira „Isto k'o mjesne“  

 

 

Pregrađe - Vitina 2 5:4 (3:1)

Jakov Bebek 8', Mateo Mucić 13', 31' (autogol), Luka Bebek 18', Marko Bošnjak 28', Matej Šarac 39'.

Davor Bojka 5', Anđelko Boras 26', Marin Majić 40'.

Davor Bojka žuti karton

 

 

 

Raspored utakmica za:

PONEDJELJAK 24.08.2020.g

19:00  A2 Vašarovići- Humac B3 (do 16 godina ) četvrtfinale

20:00 A3 Radišići - Ljubuški B2 ( do 16 godina ) četvrtfinale

21:00 Otok - Cerno/Miletina/Crnopod (četvrtfinale)

22:00 Studenci -  Veljaci/Orahovlje (četvrtfinale)

Medijski pokrovitelji turnira „Isto k'o mjesne“ su: Radišići portal, Ljportal te Hercegovački info portal HIP.ba.

Najčitanije danas

PayPal Donations

Enter Amount

Idi na vrh
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com