Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

 D712027Tijekom jedanaeste večeri na sportsko-rekreacijskom centru „Leda“ u Radišićima malonogometnog turnira  „Isto k'o mjesne“ odigrane su četiri  utakmice.

Turnir se nastavlja u četvrtak 20.8.2020.godine sa početkom u 19:00 sati.

 

Rezultat utakmice juniora „Isto k'o mjesne“ odigrane u srijedu - 19.08.2020. god. :

 

JUNIORI

Otok/Grabovnik - Ljubuški  ( do 16 godina )  2:3 (1:1)

Tomislav Kardum 10',20'.

Ferdo Zovak 8', Tarik Sadiković 25', 30'.

 

Veljaci – Lisice/Lošče 5:0 (2:0)

Ante Jelavić 2', 6', Josip Jelavić 17', Ivan Matić 18, Stanko Vištica 25'.

 

 

Rezultati utakmica seniora 3. kola skupine „D“ turnira „Isto k'o mjesne“ odigrane u srijedu 19.08.2020. god. :

 

SENIORI (Skupina D- 3. KOLO):

Vašarovići - Veljaci/Orahovlje 9:6 (5:3)

Gabrijel Puljić 1', 5', 15', 19',  Vinko Lauc 4',26', 28' Mario Puljić 27', Mihael Matijašević 40'.

Dario Šarić 7', Ivan Vukojević 9', Ilija Mišetić 10', 22',30', 31',

 

 

Radišići - Prolog 1:2 (1:1)

Josip Herceg 4',

Josip Govorko 18',  Tomo Herceg 37'

 

 

Tablice nakon odigranog trećeg kola :

 

Skupina A

1

Otok

11:2

9

2

Grljevići

8:7

6

3

Grab

1:5

3

4

Humac

1:10

0

       
 

Skupina B

1

Vitina

14:6

6

2

Cerno/Miletina/Crnopod

15:6

6

3

Pregrađe

9:11

6

4

Lisice/Lošče

3:18

0

       
 

Skupina C

1

Studenci

11:6

7

2

Vitina 2

8:6

6

3

Stubica/Zvirići/Bijača

5:5

4

4

Crveni Grm

2:9

0

       
 

Skupina D

1

Vašarovići

12:9

7

2

Prolog

7:7

4

3

Veljaci-Orahovlje

12:13

4

4

Radišići

4:6

1

 

 

 

Rezultati svih utakmica seniorskog dijela:

1. Kolo skupina

Skupina A

Otok - Grab

2:0

Grljevići - Humac

4:0

Skupina B

Pregrađe - Cerno/Miletina/Crnopod

4:3

Lisice/Lošče - Vitina

2:7

Skupina C

Vitina II - Stubica

3:0*

C.Grm - Studenci

2:3

SkupinaD

Prolog - Vašarovići

3:4

Radišići - Veljaci

3:4

   
   

2. Kolo skupina

Skupina A

Otok – Grljevići

6:2

Grab – Humac

3:1

Skupina B

 Cerno/Miletina/Crnopod– Lisice/Lošče

8:1

Vitina – Pregrađe

7:1

Skupina C

Vitina II – Crveni Grm

3:0*

Studenci – Stubica

2:2

SkupinaD

Prolog – Veljaci

2:2

Radišići –Vašarovići

0:0

   
   

3. Kolo skupina

Skupina A

Otok – Humac

3:0*

Grab – Grljevići

1:2

Skupina B

Pregrađe – Lisice/Lošče

3:0*

Cerno/Miletina/Crnopod - Vitina

3:0

Skupina C

Vitina II – Studenci

2:6

Stubica - Crveni Grm

3:0*

SkupinaD

Vašarovići - Veljaci

9:6

Prolog - Radišići

2:1

 

 

 

ČETVRTAK 20.8.2020.g.

19:00 Radišići - Vašarovići ( do 16 godina )

19:45 Humac - Lisice/Lošče ( do 16 godina )

20:45  Veljaci- Cerno/Miletina/Crnopod ( do 16 godina )

21:15 Grab -  Prolog D2 (osmina finala)

22:15 Grljevići -Veljaci-Orahovlje D3 (osmina finala)

 

 

 

 

 

Medijski pokrovitelji turnira „Isto k'o mjesne“ su: Radišići portal, Ljportal te Hercegovački info portal HIP.ba.

Najčitanije danas

PayPal Donations

Enter Amount

Idi na vrh
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com