Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

zdrijeb ligaZa 14. MNL MZ prijavljeno je 19 momčadi koje su raspoređene u 4 skupine. Nakon razigravanja po sustavu „svatko sa svakim“ u skupinama, u dalje natjecanje – četvrtfinale će se izravno plasirati pobjednici skupina, dok će drugoplasirane i trećeplasirane momčadi u skupinama razigravati za plasman u četvrtfinale.

Za 7. MNL MZ do 16 godina starosti prijavljeno je 16 momčadi koje su također raspoređene u 4 skupine, a nakon razigravanja po sustavu „svatko sa svakim“ u skupinama, u dalje natjecanje – četvrtfinale će se plasirati pobjednici i drugoplasirane momčadi iz skupina.

JAVNA USTANOVA „KLULTURNO-ŠPORTSKI CENTAR“ LJUBUŠKI

SUDIONICI „14. UNITRADE MALONOGOMETNE LIGE MZ OPĆINE LJUBUŠKI 2017. GODINE“ :

 

 

Skupina A :                                       Skupina B :                                        Skupina C :

A1 - Grab                                            B1 - Teskera                                      C1 - Pregrađe

A2 - Radišići                                       B2 - Stubica/Zvirići/Bijača                    C2 - Prolog

A3 - Vitina                                          B3 - Otok                                           C3 - Lipno

A4 - Veljaci/Orahovlje                          B4 - Šipovača/Vojnići                          C4 - Grljevići

A5 - Crveni Grm                                 B5 - Humac                                        C5 - Hardomilje/Hrašljani

 

 

Skupina D :

D1 - Studenci

D2 - Vašarovići

D3 - Cerno/Crnopod/Miletina

D4 – Ljubuški

 

 

Nakon razigravanja po sustavu „svatko sa svakim“ u skupinama, u dalje natjecanje - četvrtfinale će se izravno plasirati pobjednici skupina, dok će drugoplasirane i trećeplasirane momčadi u skupinama razigravati za plasman u četvrtfinale.

 

 

SUDIONICI „7. MNL MZ OPĆINE LJUBUŠKI 2017. GODINE ZA DJEČAKE DO 16 GODINA STAROSTI“ :

 

 

Skupina A :                         Skupina B :                         Skupina C :                                         Skupina D :

A1 - Grab                            B1 - Ljubuški I                     C1 - Hardomilje/Hrašljani                     D1 - Vašarovići

A2 - Prolog                         B2 - Lisice                           C2 - Stubica                                       D2 - Pregrađe   

A3 - Grljevići                      B3 - Radišići                        C3 - Otok                                            D3 - Crveni Grm

A4 - Ljubuški III                  B4 - Humac                         C4 - Studenci                                      D4 - Šipovača

 

 

Nakon razigravanja po sustavu „svatko sa svakim“ u skupinama, u dalje natjecanje - četvrtfinale će se plasirati pobjednici i drugoplasirane momčadi iz skupina.

 

 

Raspored utakmica za ponedjeljak - 17.7.2017. god. :

20,00 Grab - Ljubuški III ( 1. kolo skupine A „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Prolog - Grljevići ( 1. kolo skupine A „7. MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Radišići - Crveni Grm ( 1. kolo skupine A „14.MNL MZ“ )

22,30 Vitina - Veljaci/Orahovlje ( 1. kola skupine A „14.MNL MZ“ )

 

 

Raspored utakmica za utorak - 18.7.2017.god. :

20,00 Ljubuški I - Humac ( 1. kolo skupine B „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Lisice - Radišići ( 1. kolo skupine B „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Stubica/Zvirići/Bijača - Humac ( 1. kolo skupine B „14.MNL MZ“ )

22,30 Otok - Šipovača/Vojnići ( 1.kolo skupine B „14.MNL MZ“ )

 

 

Raspored utakmica za srijedu - 19.7.2017. god. :

20,00 Hardomilje/Hrašljani - Studenci ( 1. kolo skupine C „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Stubica - Otok ( 1. kolo skupine C „ 7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Prolog - Hardomilje/Hrašljani ( 1.kolo skupine C „14.MNL MZ“ )

22,30 Lipno- Grljevići ( 1. kolo skupine C „14.MNL MZ“ )

 

 

Raspored utakmica za četvrtak - 20.7.2017. god. :

20,00 Vašarovići - Šipovača ( 1. kolo skupine D „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Pregrađe - Crveni Grm ( 1. kolo skupine D „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Studenci - Ljubuški ( 1. kolo skupine D „14.MNL MZ“ )

22,30 Vašarovići - Cerno/Crnopod/Miletina ( 1. kolo skupine D „14.MNL MZ“ )

 

 

Raspored utakmica za petak – 21.7.2107. god. :

20,00 Ljubuški III - Grljevići ( 2. kolo skupine A „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

20,45 Grab - Prolog ( 2. kolo skupine A „7.MNL MZ do 16 god. starosti“ )

21,30 Crveni Grm - Vitina ( 2. kolo skupine A „14.MNL MZ“ )

22,30 Grab - Radišići ( 2. kolo skupine A „14.MNL MZ“ )

Dodaj komentar

Radišići Portal nije odgovoran za sadržaj komentara i zadržava pravo brisanja onih koje smatra neprimjerenima!

Sigurnosni kod
Osvježi

Idi na vrh
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com