Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

d64f765b953311ea4be0694cdbe55961 MRezultati utakmica 2. kola skupine A  8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u srijedu - 1.8.2018. god. :

 

Grab – Ljubuški 1  0:9 (0:3). Strijelci: 0:1Antonio Čuljak (4), 0:2 Irhad Ajeti (5), 0:3 Irhad Ajeti (15), 0:4 Marcelo Miličević (18), 0:5 Marko Čuljak (18), 0:6 Marcelo Miličević (22), 0:7 Marko Čuljak (25), 0:8 Diano Ćeško (28), 0:9 Josip Šimić (30).

Ljestvica:

  1. 1. Ljubuški 1 2 2 0 0  11:0  6
  2. 2. Cerno/Crnopd/Miletina 2 1 0  1     5:2  3
  3. 3. Grab 2 0 0  2   0:14  0

Lista strijelaca :

3 – Andrej Nosić, Leo Granić

2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Leo Granić, Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg (Hardomilje/Hrašljani), Irhad Ajeti, Marko Čuljak,Marcelo Miličević i Josip Šimić (Ljubuški 1),

1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, Dorian Medić i Ivan Šunjić (Radišići)., Filip Bebek, Jakov Bebek, Josip Dugandžić, Luka Bubalo i Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani

Ag Zvonimir Jelčić

Rezultati utakmica 4.kola skupine B „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u utorak, 1.8.2018.god :

  1. 1. Vitina – Radišići 2:3 (2:0) Strijelci: 1:0 Josip Dolić (12), 2:0 Franjo Babić (17), 2:1 Ivan Šarac (25), 2:2Zdenko Šunjić (33), 2:3 Zdenko Šunjić (40)
  2. 2. Ljubuški 2 – Grab 1:4 (1:1). Strijelci:: 0:1 Ante Bebić (10), 1:1 Renato Perić (14), 1:2 Mijo Marinović (25), 1:3 Alen Mušan (35), 1:4 Ivan Vukojević (36).

Ljestvica:

  1. Grab                    4 4 0 0  12:4    12
  2. Ljubuški 2            3 1 1 1   6:6      4
  3. Vašarovići            3 1 0 2   5:8     3
  4. Radišići                3 1 0 2   4:7     3
  5. Vitina                   3  0 1 2   3:5    1

Lista strijelaca:

5 – Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Teo Herceg (C.Grm

3 – Josip Markotić Grab),),Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Drago Miličević (St/Zv/Bi), Luka Herceg (C.Grm),Tomislav Kuran (Pregrađe)

2 – Marko Bošnjak i Mirko Miletić(Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Renato Perić

1 –Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Milan Vučić, Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), Niko Bublo, Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo ;Marinović, Ante Bebić (Grab)..

Raspored za četvrtak, 2.8. 2018.godine

20,15 utakmica 3.kola skupine "B" 8.MNL do 16 godina starosti:
Stubica/Zvirići – Pregrađe

21,00 utakmica 3.kola skupine "C" 15.MNL:
Prolog – Stubica/Zvirići/Bijača

22,00 utakmica 3.kola skupine "C" 15.MNL:
Šipovača/Vojnići – Veljaci/Orahovlje

Natjecateljsko povjerenstvo na sjednici održanoj 2.8.2018.godine donijelo je slijedeću

                                                ODLUKU:

Zbog dobivenog crvenog kartona igrač: Josip Dolić (Vitina) po članku 12, stavak 1 Disciplinskog pravilnika kažnjava se jednom utakmicom neigranja. Izrečena kazna bit će izvršena na prvoj slijedećoj utakmici navedene momčadi.

Dodaj komentar

Radišići Portal nije odgovoran za sadržaj komentara i zadržava pravo brisanja onih koje smatra neprimjerenima!


Sigurnosni kod
Osvježi

Idi na vrh
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com