Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

mnl 18 ljportalRezultati utakmica 1. kola skupine „C“  8. MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u PETAK - 20.07.2018. god. :

1.STUDENCI – OTOK 6:2 (4:1). Strijelci: 1:0 Niko Lauc (2), 2:0 Matej Dragičević (3), 3:0 Jakov Čolak AG (4), 3:1 Mihael Milićević (10), 4:1 Petar Luburić (14), 5:1 Josip Boras AG (25), 5:2 Mihael Milićević (26), 6:2 Hrvoje Brkić (27).

 

 

 

 

LJESTVICA :

1. Studenci

1 1 0 0

6:2  3

2. Otok

1 0 0 1

2:6  0

3. Hardomilje/Hrašljani

0 0 0 0

0:0  0

Lista strijelaca :

 

2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Vinko Ševo (Grljevići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mihael Milićević (Otok).

1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar  (svi Cerno/Crnopod/Miletina), AG Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), AG Jakov Čolak i Josip Boras (Otok), Mateo Mucić, Filip Bebek, Leo Granić, Antonio Mikulić (svi Pregrađe), Niko Lauc, Matej Dragičević, Petar Luburić, Hrvoje Brkić (svi Studenci).

Rezultati utakmica 1.kola skupine „D“ 15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ :

  1. 1. CERNO/MILETINA/CRNOPOD – HUMAC I 3:2 (0:1). Strijelci: 0:1 Mate Pehar (20), 0:2 Matej Živkušić (24), 1:2 Ante Nuić (26), 2:2 Ante Nuić (25), 3:2 Milan Vučić (40).

2. HARDOMILJE/HRAŠLJANI - GRLJEVIĆI 6:1 (1:1). Strijelci: 1:0 Mateo Kraljević (11), 2:0 Veselko Vištic (25), 3:0 Mateo Kraljević (30), 3:1 Frano Čolak (32), 4:1 Mateo

Kraljević (36), 5:1 Niko Bubalo (37), 6:1 Alen Grbavac (40) .

 

 

 

 

LJESTVICA:

 

1. Hardomilje/Hrašljani

1 1 0 0

6:1  3

2. Cerno/Miletina/Crnopod

  1 1 0 0

3:2  3

3. Humac I

  1 0 0 1

2:3  0

4. Grljevići

  1 0 0 1

1:6  0

 

 

 

 

Lista strijelaca:

4 – Jure Dragičević (Studenci)

3 – Josip Markotić (Grab), Darko Dodig (Stubica/Zvirići/Bijača), Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani).

2 – Marko Bošnjak (Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Mirko Jelčić  (Stubica/Zvirići/Bijača), Ante Nuić (Cerno/Miletina/Crnopod).

1 – Teo Herceg (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković Mladen Dragičević i Matej Gragičević (Studenci), Ivan Džolić, Renato Perić i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marko Marinović (Veljaci/Orahovlje), Tomislav Dodig  (Stubica/Zvirići/Bijača), Ivan Grbavac (Šipovača/Vojnići),Goran Dodig, Mile Herceg i Alen Govorko (svi Prolog), Veselko Vištica, Niko Bubalo i Alen Grbavac (svi Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Mate Pehar i Matej Živkušić (Humac I), Milan Vučić (Cerno/Miletina/Crnopod). .

 

 

Raspored za ponedjeljak - 23.7.2018. god. :

 

  1. 20,15 utakmica 1.kola skupine "D" 8.MNL do 16 godina starosti:
    Ljubuški III – Radišići.
  2. 21,00 utakmica 2. kola skupine "B" 15 Unitrade – Hotel Bigeste“.MNL: Vašarovići – Grab.
  3. 22,00 utakmica 2. kola skupine "B" 15. „Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL:
  4. Vitina – Ljubuški II

Dodaj komentar

Radišići Portal nije odgovoran za sadržaj komentara i zadržava pravo brisanja onih koje smatra neprimjerenima!


Sigurnosni kod
Osvježi

Idi na vrh
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com