Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

29cf800a26109928c04376a779838d81 MRezultati utakmica 1. kola skupine B  8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u ČETVRTAK - 19.7.2018. god. :

1.GRLJEVIĆI – PREGRAĐE 2:4 (1:3). Strijelci: 0:1 Mateo Mucić (3), 1:1 Vinko Ševo (5), 1:2 Filip Bebek (6), 1:3 Leo Granić (12), 1:4 Antonio Mikulić (27), 2:4 Vinko Ševo (39).

 

 

 

Ljestvica :

1. Lisice/Vašarovići   1 1 0 0   5:2  3

2. Pregrađe               1 1 0 0   4:2  3

3. Grljevići                 1 0 0 1   2:4  0

4. Stubica/Zvirići       1 0 0 1    2:5  0

Lista strijelaca :

 

2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Vinko Ševo (Grljevići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići) 1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar  (svi Cerno/Crnopod/Miletina), Ag Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mateo Mucić ,Filip Bebek, Leo Granić, Antonio Mikulić (svi Pregrađe),.

Rezultati utakmica 1.kola skupine C „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ :

  1. 1. VELJACI/ORAHOVLJE – STUBICA/ZVIRIĆI/BIJAČA 1:6 (1:2). Strijelci: 0:1 Mirko Jelčić (16), 0:2 Darko Dodig (17), 1:2 Mario Marinović (20), 1:3 Darko Dodig (28), 1:4 Mirko Jelčić (29), 1:5 Tomislav Dodig (38), 1:6 Darko Dodig (39).
  1. 2. PROLOG – ŠIPOVAČA/VOJNIĆI 3:1 (2:1). Strijelci: 0:1 Ivan Grbavac (8), 1:1 Goran Dodig (12), 2:1 Mile Herceg (15), 3:1 Alen Govorko (40).

LJESTVICA:

 

1.Stubica/Zvirići/Bijača       1 1 0 0  6:1       3

2.Prolog                               1 1 0 0  3:1       3

3.Šipovača/Vojnići               1 0 0 1  1:3       0

4.Veljaci/Orahovlje              1 0 0 1  1:6       0

 

Lista strijelaca:

4 – Jure Dragičević (Studenci)

3 – Josip Markotić (Grab), Darko Dodig (Stubica/Zvirići/Bijača)

2 – Marko Bošnjak (Pregrađe), Petar Luburić (Studenci), Mirko Jelčić  (Stubica/Zvirići/Bijača)

1 – Teo Herceg (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković Mladen Dragičević i Matej Gragičević (Studenci), Ivan Džolić, Renato Perić i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marko Marinović (Veljaci/Orahovlje), Tomislav Dodig  (Stubica/Zvirići/Bijača), Ivan Grbavac (Šipovača/Vojnići),Goran Dodig, Mile Herceg i Alen Govorko (svi Prolog),

 

 

Raspored za petak - 20.7.2018. god. :

 

  1. 20,30 utakmica 1.kola skupine "C" 8.MNL do 16 godina starosti:
    Studenci – Otok
  2. 21,30 utakmica 1. kola skupine "D" 15 Unitrade – Hotel Bigeste“.MNL: Cerno/Crnopod/Miletina – Humac I,
  3. 22,30 utakmica 1. kola skupine "D" 15. „Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL: Hardomilje/Hrašljani – Grljevići.

Dodaj komentar

Radišići Portal nije odgovoran za sadržaj komentara i zadržava pravo brisanja onih koje smatra neprimjerenima!


Sigurnosni kod
Osvježi

Idi na vrh
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com