Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

cad4d73ce730805a560f68d2fafb8c6b MU derbiju 20. kola Premijer lige BiH, rukometaši Borca m:tel poraženi su u dvorani „Borik“ od Izviđača iz Ljubuškog, 22:19. Početak susreta pripao je izabranicima Bojana Unčanina, koji brzo dolaze do plus tri, 6:3. Tada je uslijedio „crni“ period igre Banjalučana, koji je trajao desetak minuta, u kojem su gosti, serijom 4:0, uspjeli preokrenuti rezultat i povesti 7:6. Do kraja poluvremena „crveno-plavi“ su uspjeli stići prednost Ljubušaka i na odmor otići neodlučnim rezultatom 10:10.

Nastavak susreta opet je obilježio pad u igri domaćina, koji ponovo desetak minuta ne uspijevaju postići gol, što su rukometaši Izviđača iskoristili i došli do uvjerljivih plus pet, 15:10.

Ipak, aktualni prvaci BiH su se trgnuli i, nošeni velikom podrškom s tribina „Borika“, prišli na minus jedan, 17:16. Priliku za izjednačenje iz kontra napada propustio je Đurđević, koji se s golmanom Izviđača našao 1-1, ali mu je čuvar mreže gostiju zaustavio šut. Ova situacija, kako se poslije ispostavilo, bila je presudna u eventualnom preokretu, jer su se gosti konsolidirali i do kraja susreta uvećali prednost i ostvarili važnu pobjedu koja je ih vratila na čelo Premijer lige BiH.

Najbolji pojedinac u redovima Borca m:tel bio je golman Bojan Ljubišić, koji je zaustavio 13 udaraca gostiju, dok je najefikasniji bio Goran Daničić sa četiri pogotka.

Na drugoj strani, prvi strijelac Izviđača bio je David Mandić sa šest golova.